Meist

Üks „Julia`s BEST” kaupluste peamisi eesmärke on luua inimestele võimalus riietuda unikaalselt, isikupäraselt, stiilselt ja maitsekalt, kuid seda ilma suuri rahasummasid kulutamata.

Meie pood on mõeldud nendele, kes väärtustavad riietumisel eristumist, ega taha sarnaneda laiadele massidele, neile, kes hindavad stiili, tunnevad moodi ja trendi, kuid kes ei soovi kulutada tuntud kaubamärkidele liiga palju raha ega külastada ülikalleid butiike.

„Julia`s BEST” poodide kaubavalik on mitmekesine – meilt võib leida rõivaid ja aksessuaare nii argipäevaks kui ka pidulikumaks ja erilisemaks puhuks. On kaupu tagasihoidlikumale maitsele, aga ka eksklusiivseid ja omanäolisi, millistest oskasite võibolla varem vaid unistada.

Meie riided ja aksessuaarid võimaldavad Teil alati välja näha omapärane ja atraktiivne ning selgelt teistest eristuv. Vahel võib olla harmoonilisest tervikust puudu vaid tilluke täpp i-tähe peal, kuid ometi see on oluline. Meie hea stiilitunnetusega töötajad on lahkelt valmis aitama Teil leida just selle seletamatu miski, mis muudab Teie välimuse täiuslikuks.

 

Julia`s BEST” kauplustes on:

  1. Väga palju tuntud brände;
  2. Meeldejääv ja mugav teenindus: stiilne ja hubane kujundus, professionaalsed, sõbralikud, abivalmid teenindajad/nõustajad, kes leiavad just Teie jaoks sobivaima lahenduse, kaasa saate positiivse laengu kogu päevaks;
  3. Mõistlikud hinnad ja kvaliteetne kaup;
  4. Soodustused: iga kuu lõpus on soodushinnad -10% kuni -20%, ostes kliendikaardi, saate igalt ostult püsisoodustuse -5%;
  5. Iga päev uus kaup!
  6. Iga kuu uus kollektsioon otse Iirimaalt;
  7. Tähtpäevade puhul erilised pakkumised.